ForumPortaliPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Kalendar offline nga Google

Shko poshtë 
AutoriMesazh
kujt1m
Admin/WebMaster
Admin/WebMaster
avatar

Numri i postimeve : 264
Join date : 11/10/2008

MesazhTitulli: Kalendar offline nga Google   Tue Feb 10, 2009 8:29 pm
Google ka ndërmarrë edhe një hap për ofrimin e mundësive offline prandaj përdoruesve u ka mundësuar përdorimi i aplikacionit Google Calendar edhe offline.

Kjo karakteristikë u mundëson përdoruesve të kontrollojnë orarin dhe obligimet e tyre edhe kur nuk janë të lidhur me internetin.

Kalendari offline është në dispozicion për përdoruesit e Google Apps Standard Edition si dhe Premier e Education Edition.

Për dy grupet e fundit administratori i sistemit duhet të aktivizojë opsionin e mundësisë së qasjes offline.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://kujt1m.tk
 
Kalendar offline nga Google
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Qendra e Forumit :: Portali-
Kërce tek: