ForumPortaliPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Lign 1 - Cell 1 Lign 1 - Cell 2 Lign 1 - Cell 3
Lign 2 - Cell 1 Lign 2 - Cell 2 Lign 2 - Cell 3
Menuja
 Portali
 Forumi
 Lista e Anëtarëve
 Profili
 FAQ
 Kërko
Kush është në linjë
1 Përdorues në Linjë: 0 anëtarë 0 të fshehur 1 vizitor

Asnjë

Rekord i përdoruesve në linjë ishte 7 më Mon Sep 20, 2010 5:38 am
Statistikat
Forumi ka 1 anëtar të regjistruar
Anëtari më i ri kujt1m

Anëtarët e këtij forumi kanë postuar 264 artikuj v 194 temat
Partnerët
Free Website Hosting
Tema Fundit
» Keshilla per të ardhmen
Wed Mar 03, 2010 5:29 pm nga kujt1m

» Hadith madhështor që duhet ta dijë gjithkush
Fri Feb 12, 2010 1:46 am nga kujt1m

» Mjalti nga këndvështrimi kur'anor dhe mjekësor
Thu Feb 11, 2010 11:15 am nga kujt1m

» Disa zbulime muslimane që ndryshuan botën
Thu Feb 11, 2010 11:14 am nga kujt1m

» Pastërtia dhe bukuria janë dy cilësi të muslimanit të vërtetë
Thu Feb 11, 2010 11:13 am nga kujt1m

» Operacionet plastike
Sat Feb 06, 2010 1:43 pm nga kujt1m

» Firefox 3.6 me vete sjell shumë përmirësime
Mon Feb 01, 2010 6:30 pm nga kujt1m

» Çfarë i pëlqeu sahabëve më së shumti në dynja?
Tue Jan 26, 2010 9:12 pm nga kujt1m

» Kina hedh poshtë kërcënimet e Google
Mon Jan 18, 2010 6:19 pm nga kujt1m

Firefox 3.6 me vete sjell shumë përmirësime
Mon Feb 01, 2010 6:30 pm nga kujt1m


Shfletuesi i internetit i dalë nga tabori i Mozillas ka arritur deri tek versioni 3.6, e me vete sjell shumë përmirësime të fshehura, mirëpo edhe disa që përdoruesit do t’i dallojnë menjëherë.

Firefox që një kohë të gjatë është shfletuesi i popullarizuar alternativ i cili po ia merr shfrytëzuesit e Internet Explorer në këtë pjesë të …

[ Më shumë ]
Komentet: 0
Kina hedh poshtë kërcënimet e Google
Mon Jan 18, 2010 6:19 pm nga kujt1m


Pas vërejtjes së kompanisë Google se nuk do t’i nënshtrohet më censurës kineze dhe njoftimit për tërheqje të mundshme nga tregu kinez, autoritetet kineze janë munduar të dëshmojnë se kjo nuk i brengos aq tepër.

Zëdhënësja e ministrisë kineze të punëve të jashtme Jiang Yu ka deklaruar se të gjitha kompanitë janë …

[ Më shumë ]
Komentet: 0
Cyber-ushtria iraniane sulmon makinën e kërkimit Baidu
Mon Jan 18, 2010 6:16 pm nga kujt1m


Skenari ka qenë i ngjashëm si sulmi i muajit të kaluar në shërbimin e popullarizuar Twitter kur hakerët i kanë drejtuar shfrytëzuesit në faqen e tyre me flamurin iranian, por edhe me porosinë e shkruar në gjuhën persiane.

Hakerët iranianë të cilët në muajin dhjetor shkurtimisht kanë arritur ta paaftësojnë shërbimin Twitter kanë …

[ Më shumë ]
Komentet: 0
Kërko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Ip e juaj ?
IP
Vizitorët
free counters
Radio

Video
Lajmet e fundit:
Free counters!
identifikimi
Identifikimi:
Fjalëkalimi:
Më Identifiko Automatikisht:
:: Harrova fjalkalimin