ForumPortaliPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Gmail kthehet në normalitet pas disa orësh

Shko poshtë 
AutoriMesazh
kujt1m
Admin/WebMaster
Admin/WebMaster
avatar

Numri i postimeve : 264
Join date : 11/10/2008

MesazhTitulli: Gmail kthehet në normalitet pas disa orësh   Wed Feb 25, 2009 12:49 amShërbimi falas i postës elektronike Gmail ka filluar të funksionojë pasi që disa orë rresht nuk ka qenë në dispozicion të përdoruesve.

Rrallë ndodhë që shërbimet e kompanisë Google të mos janë në funksion më shumë sesa disa minuta, mirëpo kjo ka ndodhur pikërisht sot me shërbimin Gmail.

Një pjesë të mirë të ditës Gmail ka paraqitur gabimin gjenerik 501, e nga Google vetëm pas një-dy orësh kanë reaguar dhe kanë deklaruar se janë duke punuar në zgjidhjen e problemit.Gmail, derisa po e shkruajmë këtë artikull, është në funksion të plotë, mirëpo nga Google nuk ka ndonjë sqarim se çfarë e ka shkaktuar këtë prishje.


gmail.com
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://kujt1m.tk
 
Gmail kthehet në normalitet pas disa orësh
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Qendra e Forumit :: Portali-
Kërce tek: