ForumPortaliPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Spinn ofron audio të shkëlqyer

Shko poshtë 
AutoriMesazh
kujt1m
Admin/WebMaster
Admin/WebMaster
avatar

Numri i postimeve : 264
Join date : 11/10/2008

MesazhTitulli: Spinn ofron audio të shkëlqyer   Wed Feb 18, 2009 9:51 pmiRiver Spinn ka shumë substancë nën gjithë atë stil, përkrah kontrolleve intuitive dhe çmimit të lartë.

Ekrani me diagonale prej 3.3 inç, i ndjeshëm në prekje, shfaq më shumë se 260,000 ngjyra. Mund të navigoni gjithashtu me dorëzën rrotulluese, si dhe disa butona tjerë që ka pajisja. Por ta dish se kë metodë të përdorësh dhe kur, mund të jetë sfiduese.

Bazuar në testet e mia, do ta kisha klasifikuar si player me audio të mirë.
Qendra e Testimit të PC World ka matur zhurmën e tij në77dB, që nuk është keq.
Spinn është planifikuar të punojë 25 orë audio ose 5 orë video, me një mbushje të baterisë. Shikimi i videove dhe fotove është i jashtëzakonshëm.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://kujt1m.tk
 
Spinn ofron audio të shkëlqyer
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Qendra e Forumit :: Portali-
Kërce tek: