ForumPortaliPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 YouTube shton mundësinë e shkarkimit të videove

Shko poshtë 
AutoriMesazh
kujt1m
Admin/WebMaster
Admin/WebMaster
kujt1m

Numri i postimeve : 264
Join date : 11/10/2008

MesazhTitulli: YouTube shton mundësinë e shkarkimit të videove   Sat Feb 14, 2009 9:32 amAshtu si edhe shumë të tjerë, edhe ju sigurisht shpenzoni shumë kohë duke shikuar video në Youtube. A nuk do të ishte mirë sikur ju ta kishit mundësinë e shkarkimit të këtyre videove dhe t’i shikoni ato më vonë? Shtesa e Firefox ka mundësuar shkarkimin e videove të Youtube edhe më parë, por tani ka një zgjidhje oficiale nga vetë Youtube.


Tani Youtube ju mundëson juve t’i shkarkoni të pothuajse shumicën e videove, ngase jo të gjitha videot janë pa pagesë. Për disa prej tyre, kërkohet një shumë e caktuar për ta pasur mundësinë e shkarkimit.

Tani ju do ta keni në dispozicion butonin e shkarkimit "download this video" që gjendet poshtë videos. Video të jenë të mundshme për shkarkim në formatin MP4, ndërsa shumica e videove të mudshme për shkarkim janë video të politikës dhe edukimit.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://kujt1m.tk
 
YouTube shton mundësinë e shkarkimit të videove
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Qendra e Forumit :: Portali-
Kërce tek: