ForumPortaliPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 ZTE për Vodafone lansohet javën e ardhshme

Shko poshtë 
AutoriMesazh
kujt1m
Admin/WebMaster
Admin/WebMaster
avatar

Numri i postimeve : 264
Join date : 11/10/2008

MesazhTitulli: ZTE për Vodafone lansohet javën e ardhshme   Fri Feb 13, 2009 3:48 pmNjë telefon i mençur me Windows për Vodafone do të lansohet javën e ardhshme nga ZTE e Kinës në Mobile World Congress. Vodafone 1231, disa nga detajet e të cilit janë bërë publike përmes Federal Communications Comission, është një telefon GSM me përkrahje EDGE, tastierë QWERTY, gjithashtu aparatin me 1.3 megapiksel dhe GPS (Global Positioning System).


Ky telefon do të jetë një nga dhjetë pajisjet e reja të dizajnuara nga ZTE të cilat do ë prezantohen në panairin Mobile World Congress që do të mbahet në Barcelonë. Më shumë informata rreth kësaj pajisje mund të priten javën e ardhshme. Çmimi për telefonin nuk është bërë i ditur.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://kujt1m.tk
 
ZTE për Vodafone lansohet javën e ardhshme
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Qendra e Forumit :: Portali-
Kërce tek: