ForumPortaliPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 EeeRotate rrotullon ekranin e laptopit tuaj për lexim më të lehtë

Shko poshtë 
AutoriMesazh
kujt1m
Admin/WebMaster
Admin/WebMaster
avatar

Numri i postimeve : 264
Join date : 11/10/2008

MesazhTitulli: EeeRotate rrotullon ekranin e laptopit tuaj për lexim më të lehtë   Thu Jun 11, 2009 12:13 amEeeRotate e bën rrotullimin e orientimit të ekranit tejet të lehtë.

Me përhapjen e shpejtë të netbookëve të lehtë dhe me ekran të gjerë, ishte vetëm çështje kohe para se dikush të kuptonte se duhej bërë një lexues të e-librave kur janë të shtrirënë pozitë si libër.

Pasi instalohet ky aplikacion e rrotullon ekranin përmes shkurtesës në tastierë CTRL+ALT+RIGHT për 90 shkallë në drejtim të lëvizjes së akrepave të orës, CTRL+ALT+UP e kthen në normal.

Shkarko EeeRotate Këtu.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://kujt1m.tk
 
EeeRotate rrotullon ekranin e laptopit tuaj për lexim më të lehtë
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Qendra e Forumit :: Portali-
Kërce tek: