ForumPortaliPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 CodySafe, për Aplikacione në USB Flash

Shko poshtë 
AutoriMesazh
kujt1m
Admin/WebMaster
Admin/WebMaster
avatar

Numri i postimeve : 264
Join date : 11/10/2008

MesazhTitulli: CodySafe, për Aplikacione në USB Flash   Wed Jun 10, 2009 10:22 pmNëse jeni pëlqyes të aplikacioneve si suita e PortableApps për aplikacione në Flash drive, ju prezentojmë edhe një tjetër aplikacion të tillë, i cili poashtu sjell aplikacionet në USB flashin tuaj.

CodySafe ju mundëson që të bartni me vete aplikacionet tuaja të preferuara dhe t'u qaseni atyre nga çdo kompjuter posa ta fusni në të flashin tuaj.

Bari i navigimit të CodySafe duket goxha shumë si Start menyja e Vistes, ju ofron qasje të shpejtë në dokumente, fotografi, video, ndërsa tabi i opcioneve ju mundëson qasje tek menaxheri i aplikacioneve përmes të cilit mund të shtoni, heqni apo organizoni aplikacionet tuaja.

Shkarko CodySafe Këtu.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://kujt1m.tk
 
CodySafe, për Aplikacione në USB Flash
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Qendra e Forumit :: Portali-
Kërce tek: