ForumPortaliPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 USB memorie me antivirus të integruar

Shko poshtë 
AutoriMesazh
kujt1m
Admin/WebMaster
Admin/WebMaster
kujt1m

Numri i postimeve : 264
Join date : 11/10/2008

MesazhTitulli: USB memorie me antivirus të integruar   Mon Mar 09, 2009 9:47 pmBuffalo ka përgatitur memoriet USB të dhënat e të cilave i mbrojnë me ekriptimin 256-bitësh, derisa vijnë me antivirus të integruar.

Memoriet USB të fundit nga kompania Buffalo do tu pëlqejnë të gjithëve për të cilët siguria e të dhënave ka rëndësi. Të pajisura me enkriptimin 256-bitësh dhe softuerin antivirus nga Trend Micro memoria do t’i skanojë të dhënat në kohë reale.

Memoria bart shenjën RUF2-HSCL-U, e do të vjen me kapacitete prej dy, katër apo tetë gigabajt. Pesha e kësaj memorie është 12 gramë.

Në tregun amerikan memoriet e sigurta nga Buffalo do të duhej të paraqiteshin në mesin e këtij muaji me çmim prej 55, 75, 130 i 185 dollarë, me radhë për modelet prej një, dy, katër e tetë gigabajt.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://kujt1m.tk
 
USB memorie me antivirus të integruar
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Qendra e Forumit :: Portali-
Kërce tek: