ForumPortaliPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Sharkoon Silent Eagle

Shko poshtë 
AutoriMesazh
kujt1m
Admin/WebMaster
Admin/WebMaster
avatar

Numri i postimeve : 264
Join date : 11/10/2008

MesazhTitulli: Sharkoon Silent Eagle   Mon Mar 09, 2009 9:46 pmProdhuesi i njohur i shtëpizave kompjuterike dhe ftohësve, Sharkoon, ka prezentuar ventilatorin modular për PC i cili vjen me kabllo modulare me gjatësi të ndryshme dhe mundësi të furnizimit nga pllaka amë ose nga furnizimi i kompjuterit dhe atë me 7, 9 dhe 12 volt. Vjen në variante prej 80, 92 dhe 120 mm.

Ventilatorët vijnë me konektor katërpinësh dhe me katër kabllo të ndryshme për lidhje me pllakën amë oseme ndonjë burim tjetër furnizimi. Çmimet fillojnë prej 11 euro.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://kujt1m.tk
 
Sharkoon Silent Eagle
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Qendra e Forumit :: Portali-
Kërce tek: