ForumPortaliPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Koncepti Kia No 3 në Gjenevë

Shko poshtë 
AutoriMesazh
kujt1m
Admin/WebMaster
Admin/WebMaster
kujt1m

Numri i postimeve : 264
Join date : 11/10/2008

MesazhTitulli: Koncepti Kia No 3 në Gjenevë   Wed Feb 25, 2009 12:48 amPër të ruajtur reputacionin e vet në paraqitjen e automjeteve konceptuale të gatshme për prodhim, Kia në panairin e automjeteve të Gjenevës do të paraqes konceptin No 3.


Ky do të duhej të ishte risi në tregun e automjeteve të vogla, i cili me një dizajn të mirë do të ofrojë fleksibilitet dhe mundësi të mira të vozitjes.

Dizajnin e ka përgatitur ekipi evropian i Kias në krye me Peter Schreyer.

Dallueshmërinë do ta sigurojë maska e re e përparme me logon, me drita krejtësisht të reja, xham të madh të përparmë dhe kulm panoramik.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://kujt1m.tk
 
Koncepti Kia No 3 në Gjenevë
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Qendra e Forumit :: Portali-
Kërce tek: