ForumPortaliPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 LG – celular transparent

Shko poshtë 
AutoriMesazh
kujt1m
Admin/WebMaster
Admin/WebMaster
kujt1m

Numri i postimeve : 264
Join date : 11/10/2008

MesazhTitulli: LG – celular transparent   Mon Feb 23, 2009 8:59 pmPër ata të cilët duan të dallohen nga masa, LG ka paraqitur një celular me tastierë të punuar nga plastika transparente.

LG ka paraqitur celularin GD900 i cili dallohet specifikat e tij të dizajnit “i pari në botë”. Në fakt, pasi që tastiera të tërhiqet në këtë telefon rrëshqitës, në vend të plastikës klasike dhe të mërzitshme do tu pres ajo transparente. Pjesa transparente e tastierës gjithashtu do të jetë e ndriçuar.

Trashësia e celularit do të jetë 13.4 milimetra, do të mund të lidhet në rrjetet HDSPA, e në plan janë edhe dëgjueset Bluetooth të dizajnuara veçanërisht për të, të cilat do të mund të përshtaten në mënyrë të përsosur me celularin.

Pos kësaj, specifikat e këtij celulari edhe më tutje në masë të madhe janë të panjohura, e si transparenca do të ndikoj përdorimin e tij, epo, për pronarët e ardhshëm të këtij celulari kjo nuk do të jetë me rëndësi të madhe.

Paraqitja në treg e këtij celulari është përcaktuar të jetë për tremujorin e dytë të këtij viti, me çmim tani për tani të panjohur.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://kujt1m.tk
 
LG – celular transparent
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Qendra e Forumit :: Portali-
Kërce tek: